UA-133321742-1

Kancelářský nábytek a doplňky - OFFICE PRONaší prioritou je rychlost a spolehlivost dodání kancelářského nábytku, kancelářských židlí a vybavení pro Vaši kancelář.

HOBIS

Kancelářský nábytek HOBIS vám umožní nadčasové, atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem (po stisknuti tlačítka „Poptat“ můžete prohlédnout a poptat katalog produktů).

OFFICE PRO

Nabízíme kancelářské židle od základních modelů se synchronním mechanismem až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí (po stisknuti tlačítka „Poptat“ můžete prohlédnout a poptat katalog produktů).

EXNER

Kombinace přímočarých linií s moderním užitným komfortem pro náročné. Boční rámové konstrukce jako společný rys pracovních stolů i skříní EXPO+ zaručují optický soulad celkového vzezření prostoru (po stisknuti tlačítka „Poptat“ můžete prohlédnout a poptat katalog produktů).

MOTION ERGO

Originální tvar pracovní desky a zdvihací mechanismus stolů MOTION ERGO umožňuje nastavení správného sezení a podstatně snižuje riziko přetížení páteře a následných potíží (po stisknuti tlačítka „Poptat“ můžete prohlédnout a poptat katalog produktů).

Sídlo

Husova 76/5
362 25 Nová Role
IČO: 07481039
DIČ: CZ07481039

Provozovna

Velflíkova 1428/4
160 00 Praha 6 - Dejvice